Remote Desktop - Форум
Black-Zone Петък
09.12.2016
20:20:10
На пазара мъж продава комар в бурканче. На него има залепен етикет: "Заместител на мъже – само 25 лв." Една заинтересувана клиентка пита: - А как се използва? - В къщи се разсъбличаш,лягаш на леглото и го пускаш от буркана. Ако нещо не е наред – позвъни ми – ето телефонния ми номер. Вечерта жената звъни: - Прибрах се, съблякох се, легнах,отворих буркана, но той стои вътре и не се движи… - Стой така. Идвам веднага! Дошъл мъжът на мястото, разсъблякъл се и казал на комара: - Гледай, глупак! За последен път показвам
Добре дошли Гост | RSS Главна | Remote Desktop - Форум | Регистрация | Вход
  • BGtop . Гласувайте за моя сайт в БГ чарт . Гласувай за мен в BGTop100.com

[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
    Страница 1 от 11
    Модератор на форума: vaseto1212 
    Форум » Test category » ХУМОР » Remote Desktop
    Remote Desktop
    ангелинкаДата: Неделя, 18.03.2012, 14:37:29 | Съобщение # 1
    Генерал-майор
    Група: Uploader
    Съобщения: 436
    Статус: Offline
    Въведение

Всеки съвременен компютърен потребител си дава сметка каква част от важната информация се съхранява на неговия личен компютър. И колко пъти се налага точно тази машина да е наоколо – докато потребителя се намира в интернет клуб, в офиса в работата, на гости у приятели или пред преносим компютър. Решение на този проблем са приложенията за отдалечено администриране. Тези приложения позволяват да се ползва личното РС, все едно че сте пред него, макар всъщност да се намирате на километри разстояние. Тук на помощ идва Интернет - глобалната компютърна мрежа, чиито потенциал съвсем не се ограничава с чата, сайтовете и мултимедията.

Форум » Test category » ХУМОР » Remote Desktop
    Страница 1 от 11
    Търси:

Нито един от торентите не се хоства на сървъра на сайта. Сайтът http://black-zone.ovo.bg/ само предлага връзки към други сайтове и не носи отговорност за неуредени авторски права.

Copyright MyCorp © 2016 Хостнат от