Виктория Лий Пазачът на тайни - Форум
Black-Zone Петък
09.12.2016
22:19:06
На пазара мъж продава комар в бурканче. На него има залепен етикет: "Заместител на мъже – само 25 лв." Една заинтересувана клиентка пита: - А как се използва? - В къщи се разсъбличаш,лягаш на леглото и го пускаш от буркана. Ако нещо не е наред – позвъни ми – ето телефонния ми номер. Вечерта жената звъни: - Прибрах се, съблякох се, легнах,отворих буркана, но той стои вътре и не се движи… - Стой така. Идвам веднага! Дошъл мъжът на мястото, разсъблякъл се и казал на комара: - Гледай, глупак! За последен път показвам
Добре дошли Гост | RSS Главна | Виктория Лий Пазачът на тайни - Форум | Регистрация | Вход
  • BGtop . Гласувайте за моя сайт в БГ чарт . Гласувай за мен в BGTop100.com

[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
    Страница 1 от 11
    Модератор на форума: robocob 
    Форум » Test category » Всичкология » Виктория Лий Пазачът на тайни (Любовни романи)
    Виктория Лий Пазачът на тайни
    ангелинкаДата: Четвъртък, 29.03.2012, 19:52:12 | Съобщение # 1
    Генерал-майор
    Група: Uploader
    Съобщения: 436
    Статус: Offline
    Виктория Лий
    Пазачът на тайни

Своенравната галеристка Малори от романа „Пазачът на тайни“ се среща случайно с малко странния, но очарователен мъж Джейк Галахър. Младата жена мигновено разбира, че Джейк ще промени изцяло живота й. Въпреки необикновеното усещане за близост, което двамата изпитват един към друг, те се подчиняват на разума си. Опознавайки се по-добре, Малори и Джейк осъзнават, че всеки от тях крие своя съдбовна тайна.

Ще успеят ли да преодолеят съмненията и страховете си?

Ще успеят ли Джейк и Малори да спасят любовта си, която осмисля живота им?
    Прикачвания: Pazachyt_na_taj.zip(123Kb)

Форум » Test category » Всичкология » Виктория Лий Пазачът на тайни (Любовни романи)
    Страница 1 от 11
    Търси:

Нито един от торентите не се хоства на сървъра на сайта. Сайтът http://black-zone.ovo.bg/ само предлага връзки към други сайтове и не носи отговорност за неуредени авторски права.

Copyright MyCorp © 2016 Хостнат от