Футболни новини - Форум
Black-Zone Вторник
06.12.2016
22:49:20
На пазара мъж продава комар в бурканче. На него има залепен етикет: "Заместител на мъже – само 25 лв." Една заинтересувана клиентка пита: - А как се използва? - В къщи се разсъбличаш,лягаш на леглото и го пускаш от буркана. Ако нещо не е наред – позвъни ми – ето телефонния ми номер. Вечерта жената звъни: - Прибрах се, съблякох се, легнах,отворих буркана, но той стои вътре и не се движи… - Стой така. Идвам веднага! Дошъл мъжът на мястото, разсъблякъл се и казал на комара: - Гледай, глупак! За последен път показвам
Добре дошли Гост | RSS Главна | Футболни новини - Форум | Регистрация | Вход
  • BGtop . Гласувайте за моя сайт в БГ чарт . Гласувай за мен в BGTop100.com

[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
    Страница 1 от 11
    Модератор на форума: robocob 
    Форум » Test category » Новините на модератора » Футболни новини (Футбол и още нещо)
    Футболни новини
    ангелинкаДата: Събота, 31.03.2012, 23:23:27 | Съобщение # 1
    Генерал-майор
    Група: Uploader
    Съобщения: 436
    Статус: Offline
    Стилиян: Спирам с футбола, ще се боря за живота си

Капитанът на националния отбор на България и на английския Астън Вила Стилиян Петров обяви, че спира с футбола и започва да се бори с левкемията. Тежката болест беше диагностицирана на Стенли в петък и след това новината беше потвърдена на официалния сайт на “виланите”, предаде БЛИЦ.

“Край с футбола! Започвам тежка битка за живота си. През второто полувреме на мача с Арсенал необичайно рано силите ми привършиха. Ще се боря, то е ясно. Благодаря за подкрепата от целия свят. Пожеланията от България ми дават най-голям ентусиазъм, че един ден ще се оправя”, заяви Стилиян Петров пред “Тема Спорт”.
    Пожелавам кураж на Стилиян Петров. Това каза премиерът Бойко Борисов в предаването „Панорама” на БНТ.

„Пожелавам му кураж. Много хора са преодолели подобна болест и той ще се справи. Той е гениален футболист, спортист. Пожелавам му успех, всички сме с него”, обяви премиерът.

Както е известно, лекарят на националния отбор Михаил Илиев заяви днес, че Стилиян Петров му се е обадил и му съобщил лошата вест за болестта си.

“Стилиян ми се обади. Много е неприятно това, което той ми каза. Прави му чест, като истински капитан, мъж, излиза със своето лице и име да съобщи за това нещо, заяви д-р Михаил Илиев. - Остра, тежка... нека да запазим малко спокойствие. Да не правим сензации. Утре ще се подложи на изследване в Лондон. Беше лаконичен, сериозен, без хленчене, без вайкане. Това е един добър знак, който ще му помогне. Нека да изчакаме. Има много варианти, възможности. Дълга история. Надявам се да имаме подробна информация скоро.”

robocob95Дата: Сряда, 09.01.2013, 16:36:00 | Съобщение # 2
    Подполковник
    Група: Модератори
    Съобщения: 138
    Статус: Offline
    "Сините" представиха четири попълнения

"Левски" представи първите четири нови попълнения за пролетния дял от сезона. Това са вратарят Михаил Иванов, защитникът Пламен Димов и двамата полузащитници Милен Василев и Стефан Велев. Камерата на БЛИЦ TV беше на събитието и засне всичко. Предлагаме ви кадри от представянето на четиримата и техните първи думи със синия екип. Очаквайте по-късно ексклузивни кадри от първата тренировка на "сините" за 2013 година и всички подробности около случващото се на "Герена" днес.
    ПЛАМЕН СЛАВОВ, ЮРИ СЛАВЧЕВ/БЛИЦ

Форум » Test category » Новините на модератора » Футболни новини (Футбол и още нещо)
    Страница 1 от 11
    Търси:

Нито един от торентите не се хоства на сървъра на сайта. Сайтът http://black-zone.ovo.bg/ само предлага връзки към други сайтове и не носи отговорност за неуредени авторски права.

Copyright MyCorp © 2016 Хостнат от